ВІЗИТ ДО ТЕАТРУ

Уміння чарувати публіку, захоплювати її своєю грою, вміти приковувати її увагу – це велике щастя для артиста, бо цим самим він служить великим завданням театрального мистецтва.

Панас Саксаганський

Правила відвідування театру:

Придбавши квиток на виставу, глядач погоджується з правилами і зобов’язаний їх дотримуватись

● Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку та правил протипожежної безпеки.● Глядач зобов’язаний з повагою ставитись до театрального майна.● У разі завдання шкоди матеріальні збитки, будуть стягнені з особи у встановленому законодавством України порядку.● У разі втрати особистих речей належить звернутися до білетера або чергового адміністратора.● Зауважимо, що театр не несе відповідальності за втрачені особисті речі.● Перебування глядача у приміщенні театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами.

Вхід до глядацької зали заборонено:

З напоями та їжею, у нетверезому стані, зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами, з тваринами. Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні театру суворо заборонено. Глядачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

Шануйте авторські права

Фото та відео зйомка у залі можлива лише з дозволу адміністрації театру.

Просимо дотримуватись тиші

Під час вистави всі мобільні телефони та інші пристрої зв’язку повинні бути переведені в режим без звуку або вібрації.

Будьте уважні до часу

Якщо все-таки Ви спізнилися, доведеться сісти на ті місця, які підшукає для Вас контролер. Для малої сцени вхід після третього дзвоника заборонено, а вартість квитка не відшкодовується.

Дарувати квіти акторам за прекрасну гру

Це давня традиція й ознака гарного тону.

Як одягнутися до театру?

Для того, щоб відчувати себе комфортно в театрі та не виходити за рамки та норми загального дрес-коду, варто звернути увагу на свій вибір одягу. Якщо обрати спортивний стиль, можливо, Вам буде некомфортно відчувати себе в урочистій театральній атмосфері, де стиль та краса мають велике значення. Так само, не варто забувати про те, що високий капелюх чи інші великі головні убори можуть перекривати вид на сцену тим, хто сидить за Вами.

Варто бути готовим до того, що у звичайних повсякденних речах, таких як майки, шорти та шльопанці, вас не пропустять до зали. Незалежно від того, який стиль Ви обрали, варто пам'ятати, що театр - це місце, куди люди йдуть для того, щоб насолодитися мистецтвом та ділитися враженнями. І деколи вибір Вашого одягу може вплинути на настрій та враження інших глядачів, які прийшли на виставу разом із Вами. Головне, зосередьтесь на комфорті та культурі, і тоді Вам буде гарантовано приємний вечір в театрі.

59

Якщо ви плануєте відвідати театральну виставу з дітьми, важливо звернути увагу на обмеження за віком. Зазвичай така інформація вказана на афіші поряд з назвою вистави. Якщо ж ви не знайдете таку інформацію на афіші, то краще додатково уточнити її в касі театру. Застереження за віком можуть бути пов'язані з особливостями сюжету які можуть бути неприйнятними для молодших глядачів. Дотримання вікових обмежень допоможе зробити виставу більш зрозумілою та безпечною для всіх присутніх.

Як придбати квиток?

Квитки на заходи можна придбати в касі театру або на нашому офіційному сайті. Придбати квиток у касі театру можна в робочий час, а також за декілька годин до початку заходу. Однак, квитки на популярні заходи можуть розходитися дуже швидко, тому краще купувати їх заздалегідь. Придбавши квиток у касі театру або на сайті театру, ви зможете насолоджуватися творчістю улюблених акторів та провести незабутній вечір у театрі.

Графік роботи каси театру:

Понеділок

вихідний

Вівторок-П'ятниця

з 10:00 до 18:00

Субота-Неділя

з 10:00 до 16:00

Адреса

м. Кропивницький, вул. Театральна 4, 25006

Будь ласка, зверніть увагу, що графік може змінюватися у зв'язку з вихідними днями, святами або іншими обставинами. Рекомендуємо перед приїздом перевірити актуальний графік на сайті театру або зателефонувати до каси для уточнення робочого часу.

Купуючи та отримаючи квиток на захід, ви автоматично погоджуєтесь виконувати всі встановлені правила та інструкції:

1. Придбаний квиток обміну не підлягає.2. При втраті чи суттєвому пошкодженні квитка Власник квитка на захід не допускається, дублікат квитка не видається, вартість квитка не відшкодовується.3. Відшкодування організатором заходу вартості квитка можливе лише за умови скасування заходу або перенесення дати його проведення. Затримання початку заходу не є підставою для повернення квитка.4. Вартість сервісного та/або іншого зборів, які стягуються при реалізації квитка та/або абонемента, поверненню не підлягає.5. Власник квитка має належним чином зберігати квиток до закінчення заходу, зіпсування квитка може ускладнити прохід на захід. У випадку, якщо власник квитка самовільно залишив захід, квиток стає не дійсним і не підлягає поверненню.6. Адміністрація не несе відповідальності за підроблені квитки, претензії щодо підроблених квитків не розглядаються.7. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і не виконують вимоги офіційних осіб, будуть змушені покинути захід без відшкодування вартості квитка.8. Відвідування заходу особами в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння суворо заборонено.9. Відео та фотозйомка заходу без дозволу адміністрації заборонені.10. Організатор події залишає за собою право заборонити вхід після її початку.

МЕТОЮ ГАРАНТУВАННЯ БЕЗПЕКИ ЗАХОДУ АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ОГЛЯДУ ВІДВІДУВАЧІВ.

59

Пам'ятайте, що відвідування театру - це не тільки приємний відпочинок, але й дотримання етикету та поваги до інших глядачів. Тому, бережіть затишок, не порушуючи тишу та дотримуйтеь правил відвідування. Також, якщо Ви маєте додаткові запитання або побажання, звертайтесь до адміністрації театру, ми завжди готові Вам допомогти.