КОЛЕКТИВ ТЕАТРУ

Талант – це високий дар від природи, його не замовиш, ніде не купиш ні за які гроші.

Іван Карпенко-Карий

Антон Адаменко

Антон Адаменко

Артист драми

Олеся Бушмакіна

Олеся Бушмакіна

Артистка драми

Володимир Бідаш

Володимир Бідаш

Артист драми

Тетяна Бовшик

Тетяна Бовшик

Артистка драми

Інна Вдовиченко

Інна Вдовиченко

Артистка драми

Олена Горбунова

Олена Горбунова

Артистка драми

Елізабет Давідян

Елізабет Давідян

Артистка драми

Олексій Дорошев

Олексій Дорошев

Артист драми

Illustration

Ярослава Євенко

Артистка драми

Оксана Заславська

Оксана Заславська

Артистка драми

Людмила Короленко

Людмила Короленко

Артистка драми

Ігор Кодема

Ігор Кодема

Артист драми

Даніїл Кащеєв

Даниїл Кащеєв

Артист драми

Лариса Коваленко

Лариса Коваленко

Артистка драми

Тетяна Копань

Тетяна Копань

Артистка драми

Євгенія Канівець

Євгенія Канівець

Артистка драми

Микита Капелюшний

Микита Капелюшний

Артист драми

Андрій Попадюк

Володимир Кравченко

Артист драми

Тамара Лаптєва

Тамара Лаптєва

Артистка драми

Валентина Литвиненко

Валентина Литвиненко

Заслужена артистка України

Ілля Литвиненко

Ілля Литвиненко

Артист драми

Валерій Ланецький

Валерій Ланецький

Артист драми

Ірина Ликова

Ірина Ликова

Артистка драми

Олена Лісун

Олена Синявська

Артистка драми

Євгенія Миронович

Євгенія Миронович

Заслужена артистка України

Вікторія Майстренко

Вікторія Майстренко

Заслужена артистка України

Надія Мартовська

Надія Мартовська

Артистка драми

Олександр Малахатько

Олександр Малахатько

Артист драми

Олександр Малахатько-молодший

Олександр Малахатько-молодший

Артист драми

Дмитро Нагабась

Дмитро Нагабась

Артист драми

Олександр Притасевич

Олександр Притасевич

Артист драми

Ігор Полєвой

Ігор Полєвой

Артист драми

Андрій Попадюк

Андрій Попадюк

Артист драми

Галина Романюк

Галина Романюк

Заслужена артистка України

Євген Скрипник

Євген Скрипник

Артист драми

Дарія Скрипник

Дарія Скрипник

Артистка драми

Олена Табак

Олена Табак

Артистка драми

Наталія Токарева

Наталя Токарєва

Артистка драми

Олександр Хорошайлов

Олександр Хорошайлов

Артист драми

Анатолій Шевченко

Анатолій Шевченко

Заслужений артист України

Оксана Шурпік

Оксана Шурпік

Артистка драми

Людмила Швець

Людмила Швець

Артистка драми

Микола Ярошенко

Микола Ярошенко

Заслужений артист України

Олександр Ярошенко

Олександр Ярошенко

Заслужений артист України

Дарія Ярошенко

Дарія Ярошенко

Артистка драми

Наталія Гладик

Наталія Гладик

Артистка оркестру

Владислав Дремлюженко

Владислав Дремлюженко

Артист оркестру

Владислав Дремлюженко

Альона Демченко

Артистка оркестру

Дмитро Єрьомін

Дмитро Єрьомін

Артист оркестру

Олена Кондратюк

Олена Кондратюк

Артистка оркестру

Ігор Куліков

Ігор Куліков

Артист оркестру

Ольга Ковпак

Ольга Ковпак

Артистка оркестру

Владислав Дремлюженко

Марина Колоскова

Артистка оркестру

Сергій Лановий

Сергій Лановий

Артист оркестру

Андрій Мельник

Андрій Мельник

Артист оркестру

Сергій Мельник

Сергій Мельник

Артист оркестру

Артур Огарьов

Артур Огарьов

Артист оркестру

Володимир Одначев

Володимир Одначев

Артист оркестру

Сергій Ругляк

Сергій Ругляк

Артист оркестру

Ірина Русіна

Ірина Русіна

Артистка оркестру

Ірина Романченко

Ірина Романченко

Артистка оркестру

Людмила Ступчук

Людмила Ступчук

Артистка оркестру

Василь Стоян

Василь Стоян

Артист оркестру

Наталія Третьякова

Наталія Третьякова

Артистка оркестру

Сергій Корнієнко

Сергій Корнієнко

Директор-художній керівник

Сергій Курчев

Сергій Курчев

Режисер-постановник

Наталія Ланова

Наталія Ланова

Диригент

Мар'яна Опря

Мар'яна Опря

Балетмейстер

Марина Малахатько

Марина Малахатько

Помічник режисера

Тетяна Попова

Тетяна Попова

Помічник режисера

Завідуюча трупою

Токарєва Наталя Олександрівна

Головний інженер

Костенко Олександр Валентинович

Провідний економіст

Александрова Любов Миколаївна

Провідний бухгалтер

Воронцова Анна Віталіївна

Бухгалтер І категорії

Пітюренко Юлія Павлівна

Бухгалтер І категорії

Цуканова Ганна Юріївна

Завідувач канцелярії

Будник Ірина Олександрівна

Начальник господарського відділу

Фідря Тетяна Вікторівна

Завідувач центральним складом

Дядюра Ірина В’ячеславівна

Завідувач художньо-постановочної частини

Шурпік Антон Миколайович

Інженер з охорони праці І категорії

Заіка Світлана Григорівна

Провідний інженер-енергетик

Богданов Валерій Миколайович

Інженер-енергетик І категорії

Таращук Євгеній Ісаакович

Начальник освітлювального цеху

Сердюк Юрій Михайлович

Художник з освітлення

Назаренко Юрій Миколайович

Освітлювач

Галайко Сергій Олександрович

Освітлювач

Лущак Віктор Іванович

Начальник монтувального цеху

Ликов Кирило Михайлович

Машиніст сцени V розряду

Колос Максим Федорович

Начальник звукового цеху

Федоренко Вячеслав Борисович

Звукорежисер ІІ категорії

Єрьомін Дмитро Сергійович

Звукооператор

Бабіюк Богдан Володимирович

Хормейстер

Дерев’янко Людмила Анатоліївна

Начальник бутафорського цеху

Чернат Алла Іванівна

Начальник костюмерного цеху

Козаченко Ганна Петрівна

Начальник пошивочного цеху

Громова Людмила Миколаївна

Майстер пошивочного цеху

Капінус Олена Іванівна

Майстер пошивочного цеху

Ковбасюк Тетяна Іванівна

Начальник художнього цеху

Калюжна Оксана Ігорівна

Старший майстер художнього цеху

Баштаннік Тетяна Євгеніївна

Начальник перукарського цеху

Краснобай Галина Валеріївна

Майстер перукарського цеху

Степаненко Людмила Миколаївна

Начальник декораційного цеху

Волошин Олег Анатолійович

Майстер декораційного цеху

Карлаш Андрій Сергійович

Начальник реквізиторського цеху

Цань Світлана Олексіївна

Начальник відділу реалізації квитків

Шурпік Віра Миколаївна

Начальник відділу по організації глядача

Соколова Ольга Олександрівна

Старший контролер квитків

Колєснікова Людмила Георгіївна

Контролер квитків

Міхневич Ірина Сергіївна

Контролер квитків

Онищенко Олександра Сергіївна

Контролер квитків

Попова Яснина Олегівна

Контролер квитків

Репетуха Вікторія Ігорівна

Прибиральник службових приміщень

Старосадча Іванна Петрівна

Прибиральник службових приміщень

Чернецька Тетяна Іванівна

Прибиральник службових приміщень

Громкова Тетяна Михайлівна

Прибиральник службових приміщень

Прошина Ірина Анатоліївна

Прибиральник службових приміщень

Міхеєнко Валентина Вікторівна

Прибиральник службових приміщень

Хотянович Людмила Миколаївна 

Робітник з благоустрою

Мусієнко Сергій Анатолійович

Інструктор з протипожежної профілактики

Шаманін Дмитро Васильович

Начальник відділу охорони

Дацько Олег Васильович

Охоронник-пожежний

Непомнющий Микола Миколайович

Охоронник-пожежний

Цуркан Олександр Анатолійович

Охоронник-пожежний

Стасюк Олександр Ігорович

Сторож

Гавеля Олег Григорович 

Сторож

Гребенко Валерій Федорович

Сторож

Нестеренко Юрій Борисович

Сторож

Рахуба Василь Миколайович

Підсобний робітник

Гуцало Тетяна Василівна

Слюсар-сантехнік V розряду

Петренко Олексій Васильович

Начальник відділу транспорту

Потапенко Микола Володимирович