LADIES' NIGHT (ЖІНОЧИЙ ВЕЧІР)

ЕНТОНІ МАК-КАРТЕН, СТЕФЕН СІНКЛЕР Шалена комедія на 1 дію

Переклад Інни Додонової

Режисер-постановник

заслужений діяч мистецтв України
Євген Курман

Музичне оформлення

Дмитро Єрьомін

Балетмейстер

Мар'яна Опря

Помічник режисера

Тетяна Попова

Прем'єра 4 вересня 2020 року

    Вистава триває 1 години 50 хвилин

Нова вистава театру корифеїв «Lаdies' night» (Жіночий вечір) поставлена за п’єсою двох новозеландців Ентоні Мак-Картена, Стефена Сінклера «Lаdies' night». Промислове місто Англії. Шестеро давніх друзів виявилися безробітними – закрився місцевий металургійний завод. Грошей немає, роботи не передбачається, в сім’ях розлад. Що робити?

І тут на очі потрапляє оголошення про виступ для жінок... У голову одному з безробітних друзів приходить блискуча ідея - чи не податися у … стриптизери?! Лишилася дрібниця – навчитися танцювати та … наважитися зняти з себе одяг.

Отже, через що довелося пройти героям? Що подолати? Страх, комплекси, випробування сили духу і чоловічої дружби. Чи вистачить їм сміливості роздягнутися? Вистава захоплює вибухом справжньої чоловічої енергії та еротизму. Але у спектаклі доволі сильні драматичні ноти – на сцені показані долі героїв, їх душевні переживання та характери, а не тільки бажання заробити. Потрібно вміти перемогти невпевненість у собі та зрозуміти, що кожний може змінити своє життя. Розважаючи, вистава привертає увагу до серйозних речей.

Дійові особи та виконавці

Грехем

Володимир Бідаш

Норман

Валерій Ланецький, Даниїл Кащеєв

Ріккі

Антон Адаменко, Валерій Ланецький

Френк

Олексій Дорошев

Крейг

Ілля Литвиненко

Баррі

заслужений артист України Олександр Ярошенко

Гевін

Євген Скрипник

Гленда

Людмила Швець, Олена Горбунова

Світлини Павла Волошина