РЕПЕРТУАР

Театру служити любо, бо він навчає й виховує людей, збуджує нові думки, ставить високі соціальні проблеми та ідеали, такі потрібні для виховання мас.

Панас Саксаганський

 • Дванадцять місяців

  Дванадцять місяців

  За мотивами народної словацької казки

  Музична казка на 1 дію

  Хто ж не хоче ще раз побачити симпатичну, хоча і капризну молоду королеву і згадати як однієї зими Марійці допомагали дванадцять місяців виконати її забаганки. Хто ж не погодиться побачити як посеред зимового лісу виростають первоцвіти! Всі прагнуть познайомитися і подружитися з Марійкою! Нова вистава кропивничан – це казка про дівчинку, таку ж гарну, як і проліски, які ця дівчина все-таки знайшла в лісі. Це казка, в якій трапляються дива, де в чарівному лісі добро перемагає зло.

 • Таємниця Снігової Королеви

  Таємниця Снігової Королеви

  Ганс Крістіан Андерсен

  Дитяча казка на 1 дію

  Ця казка з такою холодною назвою уже майже 200 років зігріває мільйони дитячих сердець у всьому світі. Ми знаємо, що зазвичай добро перемагає зло, але це зло у казці ще треба розпізнати, бо зовні воно може бути дуже гарним, привабливим, здаватися навіть неперевершеним у своїй досконалості. Так само чудова Снігова королева — блискуче-біла, вродлива, сильна, розумна. Поруч з нею Каю хочеться хвалитися своїми знаннями, нічого не боятися. Кай забуває бабусю, свою подругу Герду, їхні улюблені троянди...

 • Острів скарбів

  Острів скарбів

  Роберт Луїс Стівенсон

  Музична казка на 2 дії

  Вирушайте на пошуки Острову скарбів разом із нами. Це захоплива історія про життя піратів, які більш за все на світі люблять гроші. Герої вистави шукатимуть карту, дехто навіть помре від того, що отримає чорну мітку. Чи погодяться пірати створити сімʼю, не піддавшись спокусі золотом? Подорожуйте з акторами Театру корифеїв у дивовижний світ таємниць, де кожен крок розкриває нову загадку: чи вдасться знайти того, хто викрав карту, і як вона допоможе розкрити місце схованки скарбів? І що взагалі для людини є скарбом? Ця вистава підходить як дитині, так і дорослому! Ми чекаємо на кожного з вас!

 • Пригоди Короля Дроздоборода

  Пригоди Короля Дроздоборода

  Богдан Стельмах

  Музична казка на 1 дію

  Вистава розповідає про примхливу Королівну, яка дала відставку всім нареченим, жорстоко висміюючи їх. Жодного з них манірна панянка не вважала досить гарним для себе. Навіть шляхетний Король Дроздобород отримує від неї гарбуза. Але їй доводиться гірко пошкодувати про свою поведінку. Старий Король , остаточно втративши надію знайти доньці нареченого з доброї волі, вирішує видати її заміж за бідного менестреля. У такий спосіб Королівна отримує урок доброти та любові до ближнього й перетворюється з бездушної пихатої ляльки на чуйну людину.

 • Попелюшка

  Попелюшка

  Шарль Перро

  Дитяча казка на 1 дію

  Відома на весь світ фольклорна казка Шарля Перро. У Попелюшки було щасливе життя до тих пір, поки не померла її мама. Батько одружився з іншою жінкою, у якої були свої дочки. Мачуха відразу не злюбила Попелюшку і змушувала виконувати найбруднішу роботу по дому. По волі долі на допомогу Попелюшці прийшла добра Фея, перетворила жалюгідні обноски Попелюшки в розкішне парчеве плаття, і подарувала чудові туфельки. Але вона строго попередила, що чари втратять свою силу рівно опівночі. На балу всі були вражені красою загадкової незнайомки. Принц був підкорений Попелюшкою, і не відходив від неї ні на крок. Втративши відчуття часу, Попелюшці довелось поспіхом тікати з балу і вона загубила свою туфельку. І що в кінці? Дивіться на сцені Театру Корифеїв. 

 • Всі миші люблять сир

  Всі миші люблять сир

  Оксана Сенатович

  Музична казка на 1 дію

  У старій сироварні живе сім’я сірих мишей. Одного вечора сирний запах приводить до цього смачного місця сім’ю білих мишей. Втомлені від пошуку житла, вони без роздумів вирішують оселитися тут. Почувши дивні звуки, зі спальні виходять сірі миші і бачать непроханих гостей у своєму домі…

 • За щучим велінням

  За щучим велінням

  Марко Кропивницький

  Музична казка на 1 дію

  Казка «За щучим велінням» за мотивами п’єси М. Кропивницького – це історія про те, що справжні, щирі бажання, які ідуть від чистого серця, завжди здійснюються. Головний герой Хома стає заручником постійних наклепів та звинувачень старшого брата Гаврила. Проте, щасливий випадок дає Хомі можливість встановити справедливість і навіть спробувати розсмішити Королівну. Магічні дива і чарівні перетворення подарують незабутню атмосферу свята і впевненість, що чесні і благородні вчинки ніколи не залишаються непоміченими.  

 • За щучим велінням

  Резиденція Святого Миколая

  Ігрова програма для дітей


  Для того, щоб поринути в казку, необов’язково їхати у засвіти. Бо вона завжди поруч із нами, у чарівному містечку, де живе Святий Миколай. Тут лунає дзвінкий сміх, проговорюються найпотаємніші бажання, приймаються листи, ще й ельфи проводять святкові ігри з гостями. Бо саме від них залежить найголовніше: чи відбудеться диво? Чи засяє вогниками ялинка? У своїй резиденції Святий Миколай прочитав безліч листів, і вірний його помічник – ельф не дозволить збрехати про це. Казка завжди поруч, тому за безмежну любов до рідних, гарну поведінку та вчинки, щиру віру у дива кожен точно отримає свій подарунок.