«Учта на «Хуторі Надія»

Премʼєра 13 червня 17:00, яку готує талановитий режисер Микола Бабин

🎟 Придбати квитки 👈

На вас чекає не лише вистава. Це буде і ґастро-перформанс, де кожен гість стає і глядачем, і дегустатором. Цей проєкт - як відкритий діалог між гостем, кухнею та мистецтвом. Жива музика, спів, гастрономічна оферта, а також:

• вистави від акторів Театру Корифеїв
  • дегустація трьох страв за рецептурою Євгена Лавренчука, який закінчив одну з найвідоміших французьких кулінарних шкіл Ле Кордон Блю
  • дегустація напоїв
  • час на частування смачною їжею, спілкування з природою та гостями перформансу чекатимуть вас!

Місце проведення: «Хутір Надія» - державний музей-заповідник Івана Карпенка-Карого. Кіровоградська область, с.Корлюгівка.

Час: 17:00-20:00 | Трансфер з Кропивницького забезпечується: збір о 16:45 на «Театральній площі»

🎟 Придбати квитки 👈

Уклін ЗСУ за можливість жити і працювати!

Дата публікації: 06.06.2024