У Театрі корифеїв покажуть легендарний «Острів скарбів» - Кіровоградська обласна рада

У Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького відбулася генеральна репетиція вистави «Острів скарбів», поставленої за мотивами легендарного мультфільму.

На глядачів чекає феєричне дійство, густо приправлене хореографією та улюбленими піснями мільйонів українців. Вистава порадує поціновувачів театрального мистецтва всіх вікових категорій.

Поставила «Острів скарбів» Жанна Чепела, режисерка Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Художник вистави – Олег Татаринов, художниця по костюмах – Любов Душина, художниця по світлу – Світлана Змєєва.

Саму виставу жителі Кропивницького та гості міста можуть побачити у суботу, 23 грудня. Початок – о 14-00 год.

Кіровоградська обласна рада

Дата публікації: 22.12.2023