ТЕАТРУ КОРИФЕЇВ 141 РІК

27 жовтня Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького відзначив 141 рік із дня свого заснування прем’єрою гостро соціальної комедії Марка Кропивницького «Пошились у дурні».

У цей день голова обласної ради Юрій Дрозд вручив відзнаки працівникам театру.

Окрім того, діячів мистецтва поздоровили народний артист України та заслужений діяч Польщі Євген Лавренчук, заслужена діячка мистецтв Ірина Батько-Ступка.

Приємною несподіванкою стало відеопривітання колег, режисерів, студентів театрів нашої країни й друзів із закордону, бо Кропивницький - це місце із чого почалося. Бо Кропивницький - це місце, де все ще продовжується.

Дата публікації: 27.10.2023