ВІЧНИЙ ЗАКОН МАТЕРИНСТВА

ВОЛОДИМИР ВИННИЧЕНКО Психологічна драма на 1 дію

За п'єсою «Закон»

Режисер-постановник і сценографія

заслужений діяч мистецтв України Євген Курман

Музичне оформлення

Дмитро Єрьомін

Помічник режисера

Світлана Красова

Прем'єра 17 лютого 2021 року

    Вистава триває 1 годину 40 хвилин

У липні 2020 року видатному українському письменнику, драматургу, художнику, політику та громадському діячеві Володимиру Винниченку виповнилось 140 років від дня народження. Театр імені Марка Кропивницького не може стояти осторонь від такої події. Втілення на сцені творів письменника - найкращий внесок, який може зробити театр у вшануванні великого українця. Подарувати довге сценічне життя п'єсі, матеріалізувати ідеї, думки та сподівання автора, дарувати їх глядачу - ось покликання і висока честь, яка нам випадає.

Володимир Винниченко драматург непростий, нелінійний. Своєю творчістю він вивчав новітню людину, яку народила новітня історія XX століття. З її складною внутрішньою будовою, потребами, поглядами та новим відчуттям свободи та її меж. Ця людина почала діяти, змінювати оточуючий світ, переважно руйнуючи його та існуючий порядок. Та виявилося, що в першу чергу руйнувала себе… Ця тема і стала головною в драматургії Володимира Винниченка.

Світ його п’єс – це неповторна творча лабораторія, в якій людина потрапляє у надзвичайно важкі обставини та змушена вирішувати такі завдання, які до цього не вирішував ніхто на Землі.

Дійові особи та виконавці

Панас Михайлович Мусташенко

Євген Скрипник

Інна Василівна

Дарія Скрипник

Марія Андріївна

Надія Мартовська

Юрій Маркович Круглик

Валерій Ланецький

Люда

Олена Синявська

Світлини Julgerda