Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

на заміщення вакантних посад, а також оголошує прослуховування від 12 липня 2024 року

Театр Корифеїв (Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького) оголошує КОНКУРС на заміщення вакантних посад артистів драми, а також оголошує ПРОСЛУХОВУВАННЯ до майбутніх проєктів Театру Корифеїв та копродукцій.

Театр Корифеїв (Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького»), відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад та прослуховування до проєктів Театру Корифеїв та копродукцій:

Артист драми другої категорії – 3 шт. од. (Конкурс)

Артист/ка-вокаліст/ка – без обмежень (Прослуховування)

Кваліфікаційні вимоги:

Повна, базова або незакінчена вища освіта в сфері виконавського мистецтва (артисти драми, артисти вокалісти, тощо)
    Володіння академічним вокалом

Претенденти та претендентки, які бажають взяти участь у конкурсі та/або прослуховуванні, надають конкурсній комісії такі документи:

1. Заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить необхідні контактні дані.

2. Копію документа, що посвідчує особу.

3. Творче резюме та портфоліо в електронному вигляді (PDF).

Конкурсна програма:

● Вірш або байка.

Прозовий уривок.

Оперна арія або класичний романс.

Пластичний етюд або танець.

Для виконання вокального твору можна скористатися допомогою концертмейстера театру (у цьому випадку просимо надіслати нам ноти не раніше ніж за 7 календарних днів до дати конкурсу) або претендент може прийти зі своїм концертмейстером (просимо це зазначити в поданій заяві).

Іногороднім артистам, що переможуть у конкурсі, Театр Корифеїв розгляне можливість надання житла.

Для участі у КОНКУРСІ або у ПРОСЛУХОВУВАННІ просимо до 12.08.2024 року до 17:00 заповнити і відправити інформацію та документи за формою, або надіслати документи за адресою: вул. Театральна, 4, м. Кропивницький, 25006

Конкурс відбудеться 15.08.2024 року за адресою: м. Кропивницький, вул. Театральна, 4.

● Початок проведення конкурсу об 11:00 год.

● Деталі щодо конкурсу та прослуховування за телефоном: +380509099924

(Контактна особа – Світлана Заіка) або за електронною адресою: moc.liamg%40retaeht.ieahpyroc

Станьте частиною команди Театру Корифеїв!