В Олександрії показали виставу до Дня матері і сім’ї - Олександрійська міська рада

14 травня в Україні відзначають День матері, а 15 травня – День сім’ї.

Сьогодні, 10 травня, за підтримки міського голови Сергія Кузьменка у переддень двох дат в Олександрійському театрі відбулася вистава «Моїй мамі 100 років». Показав п’єсу Кропивницький академічний драматичний театр ім. Кропивницького.

До театру разом із сім’ями були запрошені матері загиблих героїв, волонтери, багатодітні матері, батьки-вихователі, представники громадських організацій та активні родини нашої громади.

На глядачів чекав зворушливий сюжет про жінку, матір і кохану, яка святкує свій 100-річний ювілей. Хто прийшов на її День народження і чи вдалося свято – про це дізналися присутні під час перегляду вистави.

Олександрійська міська рада

Дата публікації: 10.05.2023