В обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського дітям подарували казку - Благодійний фонд "Безпечне майбутнє"

Напередодні Дня матері, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), юним відвідувачам бібліотеки влаштували грандіозне свято – на дитячий точці «СПІЛЬНО» актори Театр Корифеїв презентували концертно-розважальну програму "Казковий світ дітям".

Ми впевнені, що театротерапія, активні ігри, танці і руханки допоможуть малечі швидко здолати наслідки стресів та негараздів, викликаних війною в Україні. Тож діти з інвалідністю та з сімей ВПО отримали неперевершені емоції, позитивний настрій та віру в те, що добро завжди перемагає.

Виставу проведено у межах проєкту "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні", що реалізується UNICEF Ukraine у партнерстві з Благодійний фонд "Безпечне майбутнє".

Благодійний фонд "Безпечне майбутнє"

Дата публікації: 15.05.2023