У Кропивницькому тиждень триватиме театральний фестиваль

У Кропивницькому тиждень триватиме театральний фестиваль "Вересневі самоцвіти" - Суспільне | Новини

У Кропивницькому проведуть щорічне театральне свято "Вересневі самоцвіти". Це Всеукраїнський фестиваль. Окрім вистав, буде книжковий ярмарок, зустрічі з акторами та письменниками, зокрема з Олександром Жовною та вшанування корифеїв українського театру у державному заповіднику-музеї Івана Карпенка-Карого "Хутір Надія" та в селі Арсенівка.

Попри війну, фестиваль вирішили провести, а 20% від кожного квитка відправити Збройним силам України, розповіла під час брифінгу директорка департаменту культури й туризму обласної військової адміністрації Уляна Соколенко.

"Ми не маємо права не провести фестиваль, руйнувати традиції. Програма насичена".

Це 53-ті"Вересневі самоцвіти". Уляна Соколенко сказала, бюджетних грошей на це не витрачатимуть.

Олена ДемчакІрина Дєдушева | Національна суспільна телерадіокомпанія України

Дата публікації: 14.09.2023