У Кропивницькому розпочався 53-й Всеукраїнський фестиваль «Вересневі самоцвіти» - CBN

Сьогодні, 18 вересня, у Кропивницькому урочисто розпочали 53-й Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Пеpедає CBN.

Відкрили фестиваль з покладання квітів до пам’ятника, присвяченому Марку Кропивницькому

Згодом, на великій сцені відбулась вистава «Заборонений» – спільний проєкт театру імені Кропивницького та херсонського театру імені Куліша, який розповідає про другий термін ув’язнення видатного поета та громадського діяча з когорти шістдесятників Василя Стуса

Протягом тижня в рамках фестивалю на сцені Театру корифеїв всі охочі матимуть можливість також переглянути вистави «Ціна життя», «Моїй мамі сто років», «Вільні метелики», «Бондарівна», «Селфі зі склерозом», «З вірою і надією в серці», «Юда», «Співи сонця і тіні» за участі творчих колективів з Херсону, Дніпра, Олександрії, Миколаєва, Кривого Рогу та Кропивницького.

Як повідомляло CBN, свято проводиться без залучення бюджетних коштів, а 20% від кожного квитка спрямують на потреби військових.

Триватиме фестиваль до 24 вересня включно.

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.

Інформагенція "Центральноукраїнське бюро новин"

Дата публцікації: 18.09.2023