У Кропивницькому презентуватимуть унікальну виставу - Златопіль

27 жовтня, театрали Кропивницького відзначатимуть 140-річчя українського професійного театру.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Глядачів запрошують на перегляд вистави ”Бондарівна” в основі якої ліг твір Івана Карпенка-Карого.

“Запит від театру був чіткий. Потрібна була вистава від корифеїв на 140 – річчя Українського театру. Так як усе цікаве було вже раніше поставлене, почав читати та перечитувати і випадково натрапив на п’єсу “Бондарівна”, яка була написана у 1884 році”,- розповів головний режисер постановки Сергій Павлюк.

Сюжетна лінія досить жорстка і нажаль, сьогодні є актуальною. У виставі молода та вільна українка стає об’єктом зазіхань на її цноту з боку нечестивих панів, які намагаються її викрасти та згвалувати.

“У оригінальній п’єсі головна героїня гине, проте, на мою думку у цей страшний час, ми як українці не гинемо, а навпаки виживаємо і стаємо лише сильнішими”, – додає Сергій Павлюк.

Новинний інтернет-портал "Златопіль"

Дата публікації: 25.10.2022