У Кропивницькому презентували виставку портретів образів театру корифеїв - CBN

Вчора, 12 серпня, у Кропивницькому на Театральній площі презентували виставку портретів образів театру корифеїв, а також відкрили голосування за кращу картину.

Загалом під час виставки представили 13 портретів. Усі охочі могли обрати до трьох фаворитів та проголосувати за них. Художників-переможців конкурсу оголосять під час проведення фестивалю «Вересневі самоцвіти».

Про це повідомляє CBN.

Також на заході представили ще 11 акторів у нових образах – їх портрети створять під час «другої хвилі» акції.

«Картин сьогодні представили тринадцять з десяти різних вистав. Ми дали художникам достатньо часу, бо це доволі кропітка робота. Результати голосування оголосять 18 вересня – у перший день фестивалю «Вересневі самоцвіти». Після того, як ми оберемо переможця, картини близько трьох місяців розміщуватимуть у фойє першого поверху, щоб люди могли на них подивитися. А потім ці картини займуть своє почесне місце у холі театру і на службовій частині – саме там, де знаходяться кімнати для гримування акторів. Друга хвиля презентації відбувається 24 вересня», – розповів директор театру В’ячеслав Вандрашек CBN.

За його словами, мета цієї акції – залишити образи акторів у стінах театру, увіковічнити їх, а також популяризація театру.

«Мене запросили і я погодилася, бо працювати з натурою завжди цікаво, а якщо це ще й образ, і тобі його треба розкрити, по-своєму інтерпретувати – це захопливо. Я трошки запізнилася на роздачу персонажі і коли я прийшла, то залишилися лише два образи, і один з них – князь Вано з вистави «Ханума». Він мені так до душі припав, що я не вагаючись побігла малювати», – розповіла учасниця конкурсу, художниця Ольга Краснопольська.

Окрім того, всі охочі, за донати на ЗСУ у благодійний фонд «Мачок» могли зробити фото з акторами та їх портретами.

Детальніше – у фоторепортажі Ігоря Філіпенка.

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.

Інформагенція "Центральноукраїнське бюро новин"

Дата публікації: 13.08.2023