У Кропивницькому 140-річчя театру корифеїв відзначили прем’єрою вистави «Бондарівна» - CBN

Сьогодні, 27 жовтня, у Кропивницькому 140-річчя театру корифеїв відзначили прем’єрою вистави «Бондарівна», постановкою якої займався херсонський режисер, заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.

На прем’єру завітав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, який вручив театру подяку міністерства культури.

«Тут, у Кропивницькому, розпочалася історія українського театру. Сам факт того, що саме тут розпочали свою дорогу багато знаних соратників Марка Кропивницького, корифеїв театру, говорить про те, що ми пронесли крізь ці роки режим супротиву та українську культуру», – зазначив Олександр Ткаченко.

Детальніше – у фоторепортажі Ігоря Філіпенка.

Олена Павлюк | Інформагенція "Центральноукраїнське бюро новин"

Дата публікації: 27.10.2022