Театр Корифеїв влаштовує благодійний збір коштів на безпілотник для спецпризначенців

19 листопада о 17:00 Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л. Кропивницького влаштовує благодійний збір коштів на безпілотний авіаційний комплекс SHARK для одного з підрозділів 3-го Полку Спеціального Призначення імені Святослава Хороброго за допомогою придбаного квитка на виставу «Народжені бути вільними» Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір‘я»

«Народжені бути вільними» (національна трагедія) - п’єса, прем‘єра якої відбулася 22 вересня 2022 року за участю акторів, студентів і випускників Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого та учнів школи-студії «Euphoria» в театрі «Сузір‘я».

Сьогодні завдання усієї країни – підтримувати тих, завдяки кому ми живемо. Театр пропонує правдиві історії життя, які здатні познайомити українців зі своєю культурою й відчути себе частиною єдності, що простягається від Заходу до Сходу.

Народжені бути вільними: «Митець потрібен своєму народові та й усьому цивілізованому світу, коли його творчість є криком його нації.»

• Режисер - Дзнеладзе Ангеліна
  • Помічник режисера - Кулик Ангеліна
  • Художнє рішення - Сергій Корнієнко
  • Пластичне рішення - Чуйко Аня