Театр Корифеїв вітає Збройні Сили України з професійним святом!

Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького вітає Збройні Сили України з професійним святом!

Ми висловлюємо подяку за відданість, мужність та готовність боронити рідну землю. Ми маємо можливість прокидатися зранку, ставити вистави та жити саме завдяки вам!

З великою повагою та вдячністю наш колектив ставиться й до своїх колег, які нині захищають нас:

• Антон Адаменко
  • Попадюк Андрій
  • Лущак Віктор
  • Непомнющий Микола

У цей особливий день бажаємо якнайшвидшого повернення додому! І, звісно, висловлюємо побажання щодо швидкої перемоги України, оскільки добро завжди долає зло! Зі святом! Чекаємо на вас, бо переду ще дуже багато проєктів, в яких ваша участь є важливою!

Дата публікації: 06.12.2023