Театр Корифеїв показав дві вистави в Миколаєві

2 грудня Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького виступив на сцені Миколаївського академічного художнього драматичного театру з виставами «Всі миші люблять сир», «Вільні метелики».

Висловлюємо вдячність глядачам, які прийшли побачити театральну казку й відчути її атмосферу, оскільки це дуже важливо, насамперед сьогодні, напередодні свят.

Місто-герой України - Миколаїв! Ваш героїзм, боротьба, збереження культури надихає! Дякуємо за теплий прийом та запрошення, Артем Свистун! Тихих ночей, мирного неба і з прийдешніми святами!

Дата публікації: 03.12.2023