Театр корифеїв готує спільний проєкт із відомим письменником - Новини Кіровоградщини

Театр корифеїв готує спільний проєкт із відомим письменником, кіносценаристом і кінорежисером Олександром Жовною у новому сезоні. Про це повідомив директор театру В‘ячеслав Вандрашек перед виставою «Ханума» в суботу, 24 червня.

«Є приємна подія, яка відбувається тут і зараз, разом із вами. Сьогодні в цій залі присутній ваш земляк... По-перше, це мій гарний друг, по-друге, він педагог, сценарист, кінорежисер, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки кінематографістів України, заслужений діяч мистецтв України Олександр Жовна… Є у нас дуже цікавий спільний проєкт. Ми вже плануємо репертуарну політику театру корифеїв на наступний сезон. І я думаю, що Олександр Жовна візьме в цьому плануванні безпосередню участь. Ви будете мати змогу побачити спільний проєкт нашого театру на цій сцені», — анонсував В‘ячеслав Вандрашек.

Новини Кіровоградщини

Дата публікації: 26.06.2023