Селище Приютівка святкувало День захисту дітей з величезним духом казки та магії - Приютівська громада

Селище Приютівка святкувало День захисту дітей з величезним духом казки та магії - Приютівська громада

Селище Приютівка святкувало День захисту дітей з величезним духом казки та магії. На дитячій точці "Спільно" усі присутні отримали незабутні враження від участі акторів академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького.

Цього дня діти побували у казковому світі, де жили музиканти, принц і принцеса, а також неймовірні та приголомшливі миші. Завдяки акторам, дитяча уява ожила, а їхні очі світилися від радості та захоплення.

Особливою радістю дітей було виступення казкового ельфа, який спеціально прибув із академічного обласного театру ляльок. Він розважав маленьких гостей руханками, піснями та загадками, надихаючи їх на творчість та безмежну уяву.

Батьки та організатори події висловили глибоку вдячність акторам за їхню безцінну участь у святкуванні Дня захисту дітей. Вони вклали багато зусиль, щоб подарувати дітям незабутні враження та моменти радості, які залишаться у їхніх серцях назавжди.

Цей казковий день став нагадуванням про важливість дитячої радості, творчості та віри у казку, яка може оживитися навіть у найзвичайніші моменти життя.

Особливу увагу насамперед надали дітям з-поміж певних категорій – прийомних, опікунських і патронатних сімей. Ім вручили рюкзаки з канцелярським приладдям від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).  

Приютівська громада

Дата публікації: 02.06.2023