Проєкт «Мистецтво лікує» підтримує захисників

28 лютого 2024 року наш театр разом з ГО «Кропивницька мистецька майстерня» та КНП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни КОР» провели вже другу читку пʼєси «Дай серцю волю, заведе в неволю», де наші герої виступають в образі персонажів, тим самим компенсують чи знімають психічну напругу.

«Мистецтво лікує» - проєкт, де наші хлопці, військові, які проходять лікування у військовому госпіталі, беруть участь у виставах та відвідують різноманітні мистецькі події в театрі ім. М. Л. Кропивницького.

Терапія мистецтвом навчає розуміти й виражати почуття, що були витіснені, мають можливість поділитись власними емоціями та поспілкуватись один з одним в неформальній атмосфері.

Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. Л. Кропивницького пишається нашими бійцями. Для нас велика честь допомагати людям, які нас захищають, боронять українську землю, стережуть наш спокій та сон.

Дата публікації: 29.02.2024