На сцені Театру корифеїв показали виставу «Народжені бути вільними»

На сцені Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького показали виставу «Народжені бути вільними».

19 листопада у рамках благодійного збору коштів на безпілотний авіаційний комплекс SHARK для одного з підрозділів 3-го Полку Спеціального Призначення імені Святослава Хороброго театр «Сузір’я» показав виставу про українську інтелігенцію.

Ми вдячні всім, хто доєднався до збору за допомогою придбання квитків на виставу або донатів у скриньки. Разом із вами ми робимо спільну справу наближаємо перемогу.

Довідка

Народжені бути вільними» (національна трагедія) - п’єса, прем‘єра якої відбулася 22 вересня 2022 року за участю акторів, студентів і випускників Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого та учнів школи-студії «Euphoria» в театрі «Сузір‘я».

• Режисер - Дзнеладзе Ангеліна
  • Помічник режисера - Кулик Ангеліна
  • Художнє рішення - Сергій Корнієнко
  • Пластичне рішення - Чуйко Аня