«Кропивницький. Лірика. (Читання)»

У Театрі Корифеїв відбулася вже 3 зустріч заходу «Кропивницький. Лірика. (Читання)», який присвячений підтримці наших військовослужбовців. На ньому військові разом з акторами театру відтворюють образи персонажів з п’єс та перевтілюються у своїх героїв, пройняючись духом театру.

Такі зустрічі направленні на покращення психо-емоційного стану наших воїнів та на реабілітування їх самовідчуття в суспільстві. Цей захід є, неабияк, важливим для нас, бо саме за допомогою зазначеної «терапії», ми допомагаємо захисникам пройти період післявоєнної адаптації більш м’яко та швидшко.

Театр Корифеїв щиро вдячний кожному військовому, який ціною власного життя та безпеки боронить нашу країну, даючи змогу нам творити для глядачів унікальні вистави.

Ми також дякуємо акторам, які взяли участь у заході : Горбуновій Олені, Бовшик Тетяні, Вдовиченко Інні, Синявській Олені.

Дата публікації: 02.02.2024