Крайній раз актори Театру Корифеїв виходили на сцену Черкаського театру ім. Т.Г. Шевченка 20 років тому!

Тож, ми переконані, що необхідно відновити чудові традиції взаємних гастролей, хоч і в такий важкий для України час!

Цього тижня, 17 травня ми показали дві вистави нашого театру в Черкасах: для юних глядачів ми привезли чудову казочку «Попелюшка», а для дорослих шанувальників театрального мистецтва комедію «Ханума».

Дуже приємно, що глядачі скучили за нашим театром і з задоволенням відвідали вистави.

Дякуємо Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театру ім. Т.Г. Шевченка за теплий прийом та гостинність! Чекаємо вас 21 червня у гості!

Працюємо на Перемогу!

Дата публікації: 19.05.2023