КАЗКОВЕ ТЕАТРАЛЬНЕ ДІЙСТВО ДЛЯ ДІТЕЙ - Олександрійські бібліотеки

Справжню казку подарували актори Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького дітлахам Олександрії з нагоди Дня захисту дітей.

Малеча разом з ляльками LOL, здійснили чарівну мандрівку улюбленими казками. Талановита гра акторів, запальні танці та веселі ігри не залишили байдужими нікого на цьому святі. У захваті були всі! Адже, театр – це дивовижне поєднання музики, чарівних образів та захопливого сюжету, яке викликає у дитини не тільки посмішку, а й спонукає фантазувати.

Захід проходить у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє».

Олександрійські бібліотеки

Дата публікації: 02.06.2023