Друзі, оголошуємо Інтернет-голосування!

Минулої суботи, 12 серпня ми представили вам роботи видатних художників області, які малювали наших акторів в рамках мистецької акції «Вражаючі образи». Як і обіцяли, всі бажаючі можуть взяти участь у голосуванні за переможців акції.

Отже, умови:

• Ви можете віддати свій голос за 3 картини, написавши у коментарях наших соціальних мереж Facebook або Instagram під картиною «Голосую». Також, ви зможете віддати свій голос у фойє театру, відвідавши наші вистави. Найближча вистава «Заборонений» на великій сцені 19 серпня.
  • Протягом місяця ми збиратимемо ваші голоси, а на відкритті фестивалю «Вересневі самоцвіти» 18 вересня проведемо урочисте нагородження переможців!

Тож, насолоджуйтесь неймовірними роботами, беріть участь в голосуванні і до зустрічі в Театрі Корифеїв, друзі!

Дата публікації: 14.08.2023