До нас завітають колеги з Херсонського театру з моновиставою «Юда»

8 квітня, о 16:00 до нас завітають колеги з Херсонського театру з моновиставою «Юда».

В основі сюжету – сповідь Юди, який за 30 срібників продав свого вчителя – Ісуса Христа.

Протягом всієї вистави христопродавець тяжко працює на гончарському станку, намагаючись виліпити чи то тарілку, чи то глечик, але через переживання у нього нічого не виходить. Гончарське коло, яке знаходиться на сцені від першої й до останньої хвилини вистави, викликає масу образів. Режисер не сумнівається, що кожен глядач винесе з постановки щось своє. Але головний меседж гончарського станка – безкінечність гріха, якому немає прощення, вічне клеймо зрадника на Юді.

• Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк
  • Юда – заслужений артист України Сергій Михайловський
  • Вистава йде українською мовою
  • Прем’єра відбулась 25 листопада 2017 р
  • Жанр: моновистава. Мала сцена.
  • Тривалість: 60 хв.
  • Обмеження: 12+
  • За п’єсою Лесі Українки «На полі крові»

Дата публікації: 04.04.2023