До нас завітав у гості Найджел Осборн

До нас завітав у гості Найджел Осборн

Один з початківців у використанні музики та мистецтва в практиках кризової психологічної допомоги. Його методика, яка була розроблена під час війни у Боснії та Герцеговині (1992–1995рр.), успішно застосовувалася для підтримки дітей в Балканському регіоні, на Кавказі, на Близькому Сході, в Азії та Індії. За роботу з боснійськими дітьми під час облоги міста Сараєво нагороджений «Премією свободи» Інституту миру.

Нам невимовно приємно приймати гостя, який цінує українське театральне мистецтво, особисто знайомий з нащадками Панаса Карповича Саксаганського (Тобілевіча) та безумовно підтримує Україну. Будемо чекати подальших зустрічей!

Найджел Осборн - Почесний професор Единбурзького університету, професор факультету драми Університету Рієки, консультант Китайського музичного інституту Пекінського університету, член Британської академії композиторів тощо.

Твори Найджела Осборна виконуються у всьому світі найвідомішими оркестрами та оперними театрами, зокрема Віденським та Берлінським симфонічними оркестрами, а також оркестрами Лондонської та Лос-Анжелеської філармоній, Шотландської опери і Королівського оперного театру. Серед відзнак композитора: Приз ювілею Королеви, Премія «Thorn EMI» за музичну освіту, Премія Редкліффа, Міжнародна оперна премія «Radio Suisse Romande» та «Ville de Geneve» та ін.

Пресслужба Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького

Дата публікації: 19.02.2023