53-й Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»

🎭 Друзі! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у фестивалі «Вересневі самоцвіти»

Реєстрація 👉 Подати заявку на участь

☝️Цьогоріч ми будемо проводити 53-й Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

Так, в умовах гарячої війни дуже складно щось планувати наперед, але ми віримо в наші ЗСУ, в нашу Перемогу і впевнені, що «Вересневі самоцвіти» обов’язково відбудуться. Тож, ми запрошуємо наших колег з театрів усієї України у гості до Кропивницького. Детальний план заходів почнемо розробляти трохи пізніше, коли отримаємо всі заявки. Одне скажемо точно – ми плануємо задіяти як велику, так і малу сцени. Фестиваль відбудеться з 18 по 24 вересня.

До зустрічі, друзі! 💙💛

Дата публікації: 02.06.2023