29 червня офіційно закінчився 141-ий театральний сезон в Театрі Корифеїв

Яким був цей рік?

1. Режисери-постановники: Жанна Чепела («Острів скарбів»), Євген Лавренчук («Перед волею»), Микола Бабин («Марко Лукич», «Учта на «Хуторі Надія»), Ігор Ортенберг («Як важливо бути серйозним»), Сергій Курчев («Кохання-листування»), Олена Горбунова («Казкова лісова пригода»), Євген Скрипник («Пошились у дурні»).
  2. Оновлення репертуару - 8 премʼєр у сезоні 2023/2024. Постановки за творами української класики - «Перед волею» М. Л. Кропивницького, «Марко Лукич» (за творами М. Л. Кропивницького), вистава «Учта на «Хуторі Надія» автор та інсценізація - Микола Бабин. «Пошились у дурні» за однойменною пʼєсою Марка Кропивницького. «Казкова лісова пригода» за мотивами казки Валерія Зиміна «Жила собі сироїжка». Світової класики - «Острів скарбів» Роберт Луїс Стівенсон, «Як важливо бути серйозним» Оскар Вайльд, «Кохання-листування» за мотивами пʼєси А. Генрі «Love letters».
  3. Соціально-публічний проєкт «Мистецтво - лікує!». Підтримка ментального здоровʼя військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію в обласному військовому шпиталі міста Кропивницький.
  4. Створення дитячої ігрової програми «Резиденція Святого Миколая» (автор сценарію та оформлення - Марина Малахатько, постановка - Тамара Лаптєва).
  5. Найобговорюваніша премʼєра року режисера Євгена Лавренчука «Перед волею».
  6. Оновлення технічного устаткування - амортизація інструментів для оркестру, оновлення дизайну костюмів для контролерів, придбання ламп, дзеркал, димової машини, проведення експертизи технічного стану будівлі театру Кропивницького для подальшого усунення проблемних питань.
  7. Відкриття театрального буфету.
  8. Цифри. За цей сезон 23/24 вдалось збільшити продажі на 8%, а в умовах війни охопити нову важливу категорію глядачів - діти.
  9. Збільшення рейтингу в медіапросторі: статистика офіційних соціальних мереж Театру Корифеїв збільшилася на 142%, а відвідування офіційного сайту - в 1,5 рази.

Театральний сезон 23/24 виявився активним, наповненим та важливим для Театру Корифеїв. Ми не зупиняємось та йдемо вперед.

Дякуємо всім, хто з нами поруч та хто підтримує нас.

Уклін ЗСУ за можливість жити, працювати та творити мистецтво!

Дата публікації: 03.07.2024