Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького
Увага!!! Конкурс!!!

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за № 1029/29159 комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу:

Артист драми ІІ категорії - 7 шт. од. (чоловіки)

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні вимоги. Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

1.Заява про участь у конкурсі у довільній формі, містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку.

2.Заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою.

3.Копія документа, що посвідчує особу.

4.Копія трудової книжки (за наявності).

5.Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

6.Творче резюме.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо) тощо.

Монолог, вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами).

Дата проведення конкурсу: 19 лютого 2018 р. (2 етапи в один день) :

-         1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.

-         2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) об 11. 00 год.

Місце проведення конкурсу за адресою: м. Кропивницький,

вул. Дворцова, 4, на малій сцені театру.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 16 лютого 2018 р. (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл.,                                    м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, відділ кадрів  (2-й поверх).

Додаткова інформація за тел.: (052) 224-14-03.

У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.