Новини
Театр як доля

 

        30 травня 2016 року у Кіровоградському міському літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого відбулася творча зустріч з заслуженою артисткою  України Валентиною Литвиненко.

 

       У репертуарному листі Валентини Литвиненко понад 100 ролей у творах класичної української, російської, білоруської драматургії, п’єсах сучасних українських та зарубіжних авторів. Її творча палітра поєднує в собі комедійні, ліричні, драматичні та трагічні фарби, відтворюючи яскраві життєві характери.  Акторські роботи Валентини Іванівни свідчать про високу працездатність, творчий потенціал і перспективи.

 

       Фахівці завжди підкреслювали її органічність, непідкупну щирість, різноплановість, творчий пошук і фантазію.
Різностороннє обдарування яскраво і несподівано розкрилося в ролях комедійного плану, заграло блиском фарб, ексцентричністю, темпераментом, феєрверком видумки, святом театральності і нагородило актрису великим успіхом у глядачів.
 
 
       2012 року Литвиненко  здійснила постановку дитячої вистави «Казка про Скомороха та Царя Гороха», яка була тепло прийнята глядачем і відзначена  як вдалий режисерський дебют.
 
       Високий професіоналізм, цікава розробка характерів, глибокі і щирі почуття сценічних героїнь артистки завжди відзначаються обласною пресою та широким колом глядачів.