Круглий стіл, присвячений творчості Марка Кропивницького

24 вересня о 14.00 на малій сцені Театру корифеїв відбувся круглий стіл, присвячений творчості Марка Кропивницького,

модератором якого виступив головний режисер театру Євген Курман.

Учасниками круглого столу стали:

Олег Бабенко - директор державного архіву Кіровоградської області. "Микола Смоленчук, як дослідник

творчості Марка Кропивницького".

Кирило Пліщук. Аспірант кафедри української літератури Кіровоградського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка." Про гастролі трупи Марка кропивницького в Петербурзі".

Олена Грицайова. Зберігач фондів Меморіального музею Марка Кропивницького. "Скриня з трьома великими, літерами, монограмами "МЛК"".

Світлана Ушакова. Завідуюча відділом мистецтв Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського."Олександр Лотоцький, автор біографій Марка Кропивницького та Івана Тобілевича в збірці "Корифеи украинской сцены"".