Конкурс на заміщення вакантних посад художнього персоналу

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художнього персоналу.

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім..М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художнього персоналу:

1. Головний режисер – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

2. Головний художник – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

3. Художник з освітлення -1 шт. од.

Кваліфікаційні вимоги. Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра — без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

4.Художник – постановник – 1шт.од.

5.Режисер-постановник – 2 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

6.Балетмейстер-постановник – 1 шт.од.

7.Диригент вищої категорії – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Диригент вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією диригента I категорії не менше 3 років.

8.Концертмейстер з класу вокалу (балету) – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

9. Керівник літературно-драматургічної частини – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

10.Завідувач трупи -1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.

11.Завідувач художньо-постановочної частини – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

12.Звукорежисер ІІ категорії – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

13. Звукооператор – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги. Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра — без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

14.Помічник режисера – 2 шт. од.

Кваліфікаційні вимоги. Повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста драми не менше 3 років.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

1) Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку

2) заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

3) копія документа, що посвідчує особу;

4) копія трудової книжки (за наявності);

5) копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6) творче резюме.

Працівники , які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л.Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, , подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, тощо)

Конкурс відбудеться за адресою м. Кропивницький , вул..Дворцова, 4 каб. 27, 09 листопада 2017року (два етапи в один день):

-         1 етап (розгляд документів) о 10.00год

-         2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 13.00год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 08 листопада 2017р (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул.Дворцова, 4, каб.26 (2-й поверх). За довідками за тел.. 0522-24-14-09.

Документи:

/images/Заява.PDF

/images/Особовий лист з обліку кадрів.pdf