Конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу (оркестр)

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу (оркестр).

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерствіюстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу:

1. Артист оркестру вищої категорії  (скрипка)– 4шт.од.

2. Артист оркестру вищої категорії  (флейта)– 1шт.од.

3. Артист оркестру вищої категорії  (фортепіано)– 1 шт.од.

4. Артист оркестру вищої категорії  (барабани)– 1 шт.од.

5.  Артист оркестру вищої категорії  (труба)– 1 шт.од

6. Артист оркестру першої категорії  (віолончель)– 1 шт.од

7. Артист оркестру першої категорії  (кларнет)– 1 шт.од.

8. Артист оркестру першої категорії  (труба)– 1 шт.од.

9.  Артист оркестру першої категорії  (валторна)– 1 шт.од.

10. Артист оркестру першої категорії  (тромбон)– 1 шт.од.

11. Артист оркестру першої категорії  (гітара)– 1 шт.од.

12. Артист оркестру першої категорії  (бас-гітара)– 1 шт.од.

13. Артист оркестру першої категорії  (синтезатор)– 1 шт.од.

14. Артист оркестру першої категорії  (скрипка)– 2 шт. од.

Кваліфікаційні вимоги.

Артист оркестру вищої категорії.  Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) не менше 3 років.

Артист оркестру першої категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру театру II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист оркестру театру  вищої категорії: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; досконале володіння навичками читання оркестрових партій з листа; виконання сольних партій по своїй групі інструментів.

Артист оркестру театру I категорії: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

1)Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що мість інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку.

2) заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

3) копія документа, що посвідчує особу;

4) копія трудової книжки (за наявності);

5) копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6) творче резюме.

Працівники , які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо)

Конкурс відбудеться за адресою м. Кропивницький , вул.Дворцова, 4 на малій сцені театру, 11 листопада 2017року (два етапи в один день):

-         1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.

-         2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 13.00 год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 08 листопада 2017 р. (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл.,

м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, каб.26 (2-й поверх). Довідки за тел.: 0522-24-14-09.

Документи:

/images/Заява.PDF

/images/Особовий лист з обліку кадрів.pdf