Конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу. 31.10.18

Увага!!!

Конкурс!!!

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу:

1. Артист драми вищої категорії – 1 шт. од.

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми I категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

2. Артист драми другої категорії - 5 шт. од.

Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

1.Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку.

2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою.

3. Копія документа, що посвідчує особу.

4. Копія трудової книжки (за наявності).

5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

6. Творче резюме.

Працівники , які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо)

Монолог, вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами)

Конкурс відбудеться за адресою м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4 на малій сцені театру, 31 жовтня 2018 року (два етапи в один день):

• 1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.
  • 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 11.00 год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 29 жовтня 2018 року (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл.,  м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів).

Довідки за тел.: 0522-24-14-22.

/images/Заява.pdf

/images/Документи.pdf