Конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу 15.11.18

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу.

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу:

1. Артист оркестру другої категорії (альт)  – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі музичні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій; володіння навичками оркестрового виконання.

2. Артист драми другої категорії (чоловічої статі) – 3шт. од.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

1.Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що мість інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку.

2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою.

3. Копія документа, що посвідчує особу.

4. Копія трудової книжки (за наявності).

5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

6. Творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо).

1. Артист оркестру II категорії(альт): технічний етюд, читка з листа, гра на відповідному музичному інструменті.

2. Артист драми другої  категорії (чоловічої статі): Монолог, вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами), гра на відповідному музичному інструменті.

Конкурс відбудеться за адресою м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4 на малій сцені театру 15 листопада  2018 року (два етапи в один день):

• 1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.
  • 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 11.00 год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до  14 листопада 2018 року (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл.,  м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів).

Довідки за тел.: 0522-24-14-22.

/images/imgЗаява.pdf

/images/imgДокументи.pdf