Гастролі театру в Запоріжжі

З 16-го по 18-те березня 2018 року в Театрі імені Володимира Магара з аншлаговими залами і шаленим успіхом відбулися гастролі Театру корифеїв. У програмі гастролей глядачі мали змогу побачити мюзикли на дві дії "Сорочинський ярмарок" Миколи Гоголя та "Циганка Аза" Михайла Старицького, дитячий мюзикл на одну дію "Буратіно" Олексія Толстого, музичну комедію на дві дії "Севільські заручини" Річарда Шерідана. Режисер-постановник вистав - заслужений діяч мистецтв України Євген Курман.