47 Всеукраїнське свято театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" на території заповідника-музею "Хутір Надія"

30 вересня, на  "Хуторі Надія" вже традиційно у рамках Всеукраїнського фестивалю  "Вересневі самоцвіти" відбулось театральне свято за участю творчих колективів та акторів з усієї країни.

47 урочисте відкриття фестивалю відвідали заступник міністра культури України Юрій Рибачук,  Герой України поет Іван Драч, заслужена артистка України Леся Самаєва.

Після всіх урочистостей на відкритій сцені відбулось головне театральне дійство, де цього року виступили з музичною програмою артисти  Вінницького театру імені Миколи Садовського,  а артисти театру імені Марка Кропивницького презентували музичну композицію "Ми - кропивничани".

Крім того,  головний режисер театру заслужений діяч мистецтв України Євген Курман вітав і нагороджував театральні колективи області - переможців 48-го огляду-конкурсу "Театральна весна Кіровоградщини".

Фото Павла Волошина